Forum

Косівська Районна Д...
 
Notifications
Clear all
Косівська Районна Державна Адміністрація
Косівська Районна Державна Адміністрація
Groep: Geregistreerd
Lid geworden: 2022-04-08
New Member

Over mij

Косівська районна державна адміністрація

Косівщина – лише один із наймальовничіших районів Гуцульщини. Це край родючих територій, а також лугів, високих пагорбів і швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її краса, а також велика кількість тварин і рослин, відмінна скарбниця цілком природних екосистем з її рідкісними, реліктовими рослинами та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також індивідуальними звичаями, звичаями та ремесла завжди привозили незліченну кількість відпочиваючих не тільки з нашої країни, але й з багатьох інших країн.

Таємничі водоспади у Косові (gps-треки) МапаКосів

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Столичне населення становить 14552 (16,5%), а населення країни – 73716 (83,5%). Область розташована як у передгір'ях, так і в низинах Карпат.

Громада 1 Місто Міста 2 Усі переговори 45 Місцеві обласні ради 1 Обласні міські ради 1 Обласні сільські ради 39 60% переговорів регіону мають статус гірського. Результати ускладненої за поточні роки роботи обласного господарства свідчать про успішність місцевої економіки.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Зростають і накопичені економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Середній дохід штатного (робочого) працівника у 2010 році зріс до 19,7%.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 юридичних осіб. Приймальна палата, а також База відпочинку сприяє створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощення державного зарахування, а також спрощення та прискорення дозвільних процедур в обласному управлінні.

Продукція експорту включає листяні та дерев'яні вироби, широкий асортимент промислових виробів. Ввезення речей складається з транспортних шляхів, кам'яних та гіпсових виробів, полімерних виробів, сталі, а також виробів з металу. The land that can be used for farming activities in the area is 39,600 hectares (or 44% of the area complete location): 30% cultivable land, 63.

 

 

Уривок з репортажу «Косів і Косівщина»

8% лісових масивів. Переважно місцеві жителі - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних прибудинкових фермах, хоча в області налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 центрів дозвілля та приватних пансіонатів, 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 плантації.

ТОП-10 місць Косівщини МапаКосів

Йде автобусна обмолота до ресурсів (Косів-Київ). В районі працюють 652 об'єкти роздрібної торгівлі, https://www.viaggiatorinelmondo.com 141 об'єкт громадського харчування, 60 об'єктів обслуговування споживачів, 8 ринків. Служби побутового обслуговування надають 19 видів своїх послуг, 15 - для глухих. В районі функціонує 49 закладів культури, pracownikwfirmie.pl 50 бібліотек, 5 шкіл юнацького мистецтва (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в районі 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський освітній центр, загалом в цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 учнів; 3 повідомлення установ організації. Лікувальне рішення: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЛ 100 ліжок, Кутинська ЦРБ 85 ліжок, Космач медпункт 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. 10 клінічних диспансерів використовують своє клінічне рішення. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технологічний коледж:36, який зосереджений на підготовці досвідчених кадрів для народного господарства: плодівників, www.theheallions.club слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки та приладів, трактористів, шоферів, кухарів, майстрів з плитки.

детальніше про Косів — Маршрути https://kosiv.club/

Експертиза стилю Макет костюма, itmaa.org Художня шкіра, Макет меблів, а також виробів з дерева, Графічний макет. Спеціалізація прикладного та декоративного мистецтва Художня робота з дерева, Художня сталь, Художня кераміка, Уявне ткацтво.

Beroep

https://kosiv.club/
Sociale netwerken
Activiteit(en) van het lid
0
Forumberichten
0
Onderwerpen
0
Vragen
0
Antwoorden
0
Vraag Opmerkingen
0
Leuk gevonden
0
Ontvangen 'vind ik leuk's
0/10
Waardering
0
Blog berichten
0
Reacties
Share: